Ansatte

Tlf: 90530736

Ragnhild Aasand: Autorisert regnskapsfører
E-post: ragnhild@aasand.no


Anne Seljord: Autorisert regnskapsfører
E-post: anne@aasand.no


Knut Båsen: Regnskapsmedarbeider/IT-ansvarlig
E-post: knut@aasand.no


Ingeborg B. Strøm: Regnskapsmedarbeider/sentralbord
E-post: ingeborg@aasand.no


Åse S. Kaugerud: Autorisert regnskapsfører
E-post: aase@aasand.no


Marit Eidal Ulberg: Autorisert regnskapsfører
E-post: marit@aasand.no


Ida-Kristin Haga: Autorisert regnskapsfører
E-post: ida@aasand.no


Åse Lina Hunstad: Regnskapsmedarbeider
E-post: aaselina@aasand.no


Liv Kaugerud: Autorisert regnskapsfører
E-post: liv@aasand.no


Siv Mari Vad: Regnskapsmedarbeider
E-post: sivmari@aasand.no